Menu

Catering dietetyczny - Kraków

Sprawdź czy Twoja lokalizacja jest objęta bezpłatną dostawą naszej diety.

Dieta pudełkowa – Kraków

Jeśli szukasz dobrej diety pudełkowej w Krakowie, jesteś we właściwym miejscu. Nasza dieta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc chcesz wygrać walkę ze zbędnymi kilogramami lub po prostu zdrowo się odżywiać, zamów nasz catering dietetyczny z dostawą do Krakowa.

 

Bezpłatna strefa dostaw obejmuje: Kraków, Bronowice, Prądnik Biały, Zielonki, Dębniki, Podgórze Duchackie, Kazimierz, Zakrzówek, Łagiewniki, Podgórze, Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Lasy Tynieckie.

Twoja lokalizacja nie mieści się w bezpłatnej strefie naszych dostaw? Nic straconego! Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy indywidualne możliwości dowozu. Dołącz do grona naszych Klientów i ciesz się dietą pudełkową w Krakowie. Wybierz jedną z ponad dziesięciu diet w różnych kalorycznościach. Złóż zamówienie już teraz!

Masz pytania ? Zostaw numerZadzwonimy

Dieta pudełkowa w Krakowie – proste rozwiązanie na odchudzanie

Dieta pudełkowa w Krakowie zyskał już wielu zwolenników. Wszystko za sprawą oszczędności czasu i energii, które daje takie rozwiązanie. Codzienna dostawa posiłków pozwala uniknąć codziennego przygotowywania jedzenia czy robinia zakupów. Dieta pudełkowa ma także mnóstwo innych zalet. Pozwala na wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, utrzymanie prawidłowej masy ciała, pozbycie się zbędnych kilogramów oraz dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Jeśli więc zależy Ci, by wreszcie rozpocząć naprawdę zdrową i pełnowartościową dietę, dieta pudełkowa w Krakowie to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa DietaPremium – jak to działa?

Skorzystanie z diety pudełkowej w Krakowie i okolicach jest niezwykle proste. Całą przygodę musisz rozpocząć od wyboru odpowiedniej diety. W ofercie znajduje się aż 11 jadłospisów w różnych wariantach kalorycznych – może więc zdarzyć się tak, że nie będziesz wiedział, którą opcję wybrać. W takiej sytuacji z pomocą pospieszy Ci dietetyk. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a doświadczony specjalista wyliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i wskaże właściwą dietę, uwzględniając indywidualne preferencje. W ofercie diety pudełkowej w Krakowie odnajdziesz następujące programy żywieniowe:

 

 • dietę klasyczną,
 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę bez glutenu,
 • dietę bez laktozy,
 • dietę bez glutenu i laktozy,
 • dietę bez nabiału,
 • dietę bez glutenu i nabiału,
 • dietę dla diabetyka,
 • dietę niskoglikemiczną,
 • dietę sportową.

 

Po wyborze diety należy jedynie wskazać adres dostawy oraz porę, do której mają być dowożone posiłki. Po dokonaniu płatności możesz już cieszyć się zdrowymi, smacznymi i niskokalorycznymi posiłkami przez wszystkie dni w roku!

 

Dieta pudełkowa w Krakowie i okolicach dostarczana jest przez sześć dni w tygodniu – w soboty otrzymasz posiłki na cały weekend. Nad przygotowaniem jadłospisów czuwają doświadczeni dietetycy, a dania przygotowywane są przez kucharzy pod okiem profesjonalnego Szefa Kuchni. Wypróbuj dietę pudełkową od Diety Premium już dziś!

22 257 86 26
×