Menu

Catering dietetyczny - Częstochowa

Sprawdź czy Twoja lokalizacja jest objęta bezpłatną dostawą naszej diety.

Catering dietetyczny w Częstochowie i okolicach

Obszar bezpłatnej dostawy Diety Premium zaznaczony jest kolorem zielonym na mapie obok. Dieta pudełkowa dostarczana jest codziennie w dni robocze oraz w soboty (dostawa posiłków na niedzielę odbywa się w sobotę) w godzinach porannych.


Strefa bezpłatnych dostaw obejmuje: Bańbór, Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Józefka, Kawie Góry, Kawodrza Dolna, Kiedrzyn, Kuźnica, Lisiniec, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecia, Wrzosowiak, Zawodzie-Dąbie

Dostawa cateringu dietetycznego możliwa jest również poza bezpłatną strefą dostaw. Opłata za dostarczenie diety pudełkowej poza naszą bezpłatną strefą ustalana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt w tej sprawie w celu ustalenia ceny i możliwych godzin dostawy.

Istnieje możliwość zmiany adresu dostawy w trakcie trwania zamówienia, pod warunkiem przekazania nam takiej informacji odpowiednio wcześnie, najpóźniej do godziny 10 dnia roboczego poprzedzającego dostawę.

Masz pytania ? Zostaw numerZadzwonimy

22 257 86 26
×