Menu

Dieta pudełkowa zbilansowana: catering dietetyczny z dostawą

zbilansowana dieta warszawa

 

Zbilansowana dieta z dostawą w Warszawie i innych lokalizacjach

Witaj w Dieta Premium – miejscu, które powstało po to, aby pomóc Ci w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, rozpoczęciu przygody ze zdrowym odżywianiem i osiągnięciu wymarzonego celu sylwetkowego. Wszystkie programy żywieniowe, dostępne w naszej ofercie, wpisują się w pojęcie “zbilansowanej diety”. Dostarczamy je w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i kilkunastu innych miastach na terenie całej Polski. Z pomocą naszych planów żywieniowych zaoszczędzisz czas i przekonasz się, że odpowiednio zbilansowane i pożywne posiłki mogą być naprawdę smaczne. Zamów nasz catering z dostawą prosto pod wskazany adres i rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem!

 

Zbilansowana dieta, czyli jaka?

Co kryje się pod tajemniczym pojęciem „zbilansowana dieta"? To specjalny plan żywieniowy, w którym zachowano właściwe proporcje między wszystkimi składnikami odżywczymi. Mowa, oczywiście, o białku, tłuszczach, węglowodanach, witaminach i minerałach. Każdy z nich pełni w ludzkim organizmie konkretną funkcję i jest niezbędny, aby Twoje ciało mogło prawidłowo funkcjonować. Zgodnie z zaleceniami rozkład składników w naszej zbilansowanej diecie wygląda następująco:

  • białko: 10-20%,
  • węglowodany: 45-65%,
  • tłuszcze: 20-30%.

Oznacza to, że właśnie tyle dobowej energii pochodzi z wymienionych składników odżywczych. Całkowitą dzienną kaloryczność rozłożyliśmy na 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, które warto spożywać w równych odstępach czasu.

 

Co znajdziesz w naszej diecie zbilansowanej?

Zbilansowana dieta jest przede wszystkim bardzo różnorodna, dzięki czemu z pewnością nie będziesz narzekać ani na uczucie głodu między posiłkami, ani na monotonię w codziennych posiłkach. Jest ona również znakomitym sposobem na wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną z Tobą na całe życie. Pożywne i powstające ze świeżych, dobrych jakościowo składników dania bazują przede wszystkim na chudym mięsie, rybach, nabiale, warzywach i owocach oraz produktach zbożowych.

Menu jest najpierw opracowywane przez doświadczonych dietetyków, a następnie przygotowywane przez kucharzy, którzy nie boją się eksperymentować ze smakami. Dzięki temu mamy pewność, że oferowana zbilansowana dieta nie tylko pomoże Ci w poprawie zdrowia, ale także podbije Twoje kubki smakowe. Jesteś ciekaw, co czeka na Ciebie w naszych pudełkach? Poznaj przykładowe menu naszej diety pudełkowej. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Masz pytania? Zostaw numerZadzwonimy

22 257 86 26
×