Menu

Catering dietetyczny - Warszawa

Sprawdź czy Twoja lokalizacja jest objęta bezpłatną dostawą naszej diety.

Catering dietetyczny – Warszawa

Catering dietetyczny w Warszawie zyskał ogromną popularność. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, a zależy Ci na zdrowych i smacznych potrawach, złóż zamówienie w Diecie Premium! Dostarczymy Twoje dania pod wskazany adres bez dodatkowych opłat.


Strefa bezpłatnego dowozu cateringu dietetycznego w Warszawie obejmuje: Śródmieście, Ochotę, Wolę, Bemowo, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Targówek, Pragę, Tarchomin, Białołękę oraz okoliczne miejscowości: Piastów, Pruszków, Janki, Piaseczno, Konstancin-Jeziorną, Ząbki i Marki.

 

Strefa dostaw naszego cateringu dietetycznego w Warszawie i okolicach stale się poszerza. Jeśli Twoja lokalizacja nie znalazła się w zielonym obszarze na widocznej mapce, skontaktuj się z nami, a możliwość dostawy ustalimy indywidualnie.

 

Masz pytania ? Zostaw numerZadzwonimy

 

Catering dietetyczny z dostawą do Warszawy

Catering dietetyczny zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Wszystko ze względu na wygodę, jaką dają codzienne dostawy smacznych i zdrowych posiłków. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, zdrowo się odżywiać, a przy tym nie masz czasu na wielogodzinne przygotowywanie dań, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Odżywianie z Dietą Premium to czysta przyjemność.

 

Oferujemy pełnowartościowy catering dietetyczny w Warszawie i okolicach. Nasze zestawy składają się z pięciu starannie przygotowywanych posiłków. Dania dostarczamy sześć dni w tygodniu – w sobotę otrzymujesz dwa zestawy na cały weekend. Dzięki temu możesz codziennie cieszyć się zdrowymi posiłkami bez konieczności robienia zakupów, gotowania i sprzątania. Sprawdź, jak catering dietetyczny w Warszawie może odmienić Twoje życie.

 

W naszej ofercie odnajdziesz 11 diet. Ich jadłospisy są codziennie przygotowywane przez wykwalifikowanych dietetyków w taki sposób, by dostarczały wszystkich niezbędnych makroskładników i witamin. Dzięki temu możesz korzystać z naszego cateringu dietetycznego przez długi czas bez obaw o niedobory. W ofercie odnajdziesz diety:

 

 • klasyczną - opartą o chude mięso, warzywa, owoce i kasze,
 • wegetariańską - wykluczającą mięso,
 • wegetariańską wzbogaconą o ryby,
 • dla diabetyka, dedykowana osobom chorym na cukrzycę typu II,
 • niskoglikemiczną z wykorzystaniem produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym,
 • bezglutenową, zawierającą chude mięso, ryby, warzywa i owoce oraz węglowodany bez glutenu,
 • bezlaktozową - o opartą o produkty mleczne bez laktozy,
 • bez glutenu i laktozy z wykluczeniem produktów, zawierających laktozę i gluten,
 • bez nabiału bez produktów nabiałowych oraz jajek,
 • bez glutenu i nabiału – opartą o produkty węglowodanowe bez glutenu oraz z wykluczeniem nabiału i jajek,
 • sportową ze zwiększoną zawartością białka.

 

Posiłki przygotowywane są pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni, który dba o to, by były nie tylko zdrowe, lecz także smaczne. Nasza kuchnia spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa przygotowywania i przechowywania żywności. Dobrze wiemy, jak wielką odpowiedzialnością jest przyrządzanie posiłków.

 

Catering dietetyczny w Warszawie możesz zamówić tutaj lub skontaktować się telefonicznie pod nr tel. (22) 257 86 26. Oferujemy możliwość konsultacji z dietetykiem nie tylko podczas składania zamówienia, lecz także w czasie trwania współpracy. Już dziś podejmij walkę o zdrowsze życie i lepszą figurę. Zapraszamy!

22 257 86 26
×