Menu

Catering dietetyczny - Lublin

Sprawdź czy Twoja lokalizacja jest objęta bezpłatną dostawą naszej diety.

Dostawa Diety Premium w Lublinie i okolicach

Obszar strefy bezpłatnej dostawy cateringu dietetycznego zaznaczony jest na mapie obok kolorem zielonym. Dostawa diety pudełkowej odbywa się codziennie w godzinach porannych, od poniedziałku do soboty. Dostawa diety na niedzielę realizowana jest w sobotę.


Strefa bezpłatnych dostaw obejmuje: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne Dziesiątka, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczezna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto,  Świdnik, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy.

Istnieje możliwość dostawy cateringu dietetycznego również poza strefą bezpłatnych dostaw. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących wysokości opłaty za taką dostawę oraz możliwych godzin dostarczenia diety.
Nasi klienci mają możliwość zmiany adresu dostawy na inny, znajdujący się w naszej strefie dostaw. Wystarczy, że przekażesz nam taką informację odpowiednio wcześniej, nie później niż do godziny 10 dnia roboczego poprzedzającego dostawę.

Masz pytania ? Zostaw numerZadzwonimy

22 257 86 26
×